top of page

Jak możesz  pomóc?

Stowarzyszenie Szlakiem Tęczy posiada status organizacji pożytku publicznego. Oznacza to, że jesteśmy uprawnieni do zbiórki 1,5% podatku dochodowego z rocznych rozliczeń PIT

Drogi pomocy

Pomoc niepełnosprawnemu przyjacielowi
Bliźnięta z zespołem Downa w taczce
Kobieta przytulająca niepełnosprawne dziecko

Darowizna pieniężna

Najprostszą formą jest przekazanie darowizny. Każda nawet najmniejsza wpłata jest dla nas darem.

Stowarzyszenie Szlakiem Tęczy

BNP Paribas 89 1750 0012 0000 0000 3321 7994

Darowizna rzeczowa

Chętnie przyjmiemy wszelką pomoc rzeczową z przeznaczeniem dla naszych podopiecznych. Chemia gospodarcza, zabawki, słodycze, książki - wszystko co może nam się przydać np: na warsztatach wakacyjnych dla dzieci.

tel. +48 600 378 055

tel. +48 600 834 806

1,5 % podatku

Każdy podatnik dokonujący rozliczenia rocznego może samodzielnie zdecydować na co zostanie przeznaczony 1% jego podatku dochodowego odprowadzanego do budżetu państwa.

KRS 0000336729

Nasze projekty

W ramach naszych projektów prowadzimy wiele aktywności oto nasze największe projekty

Rehabilitacja

W ramach tej grupy projektów organizujemy wsparcie z zakresu rehabilitacji ruchowej. Posiadamy własną i dobrze wyposażoną salę do ćwiczeń rehabilitacyjnych.

Wsparcie specjalistyczne

Nasi podopieczni w ramach prowadzonych projektów mają także dostęp do psychologów, pedagogów, logopedów czy neurologopedów.

Bieg po sprawność

Od kilku lat organizujemy na stadionie w Nadarzynie bieg charytatywny dla dorosłych i dzieci. Opłaty z tytułu uczestnictwa w 100% przeznaczone są na pomoc dzieciom niepełnosprawnym objętym opieką Stowarzyszenia Szlakiem Tęczy.

bottom of page