top of page

VIII Edycja Biegiem po Sprawność25 Maja 2024 roku miała miejsce VIII Edycja Biegu Integracyjno-Charytatywnego Biegiem po Sprawność. To już taka tradycja, że nasze imprezy są bardzo udane, jest miła atmosfera, generalnie wszystko przebiega bardzo sprawnie, dla zmęczonych i głodnych pyszna zupa i ciasta w Kawiarence dowodzonej przez naszą Kochaną Bożenkę.

Ale największym hitem jest trasa biegu, prowadzi przez las, gdzie wspaniały mikroklimat i słońce nie pali – samo zdrowie, nie wszędzie jest taki komfort jak u nas.

Wszystko jest wspaniałe, ale czymże byłby bieg po sprawność, gdyby nie nasi wspaniali sponsorzy, którzy nas wsparli i którym bardzo pięknie dziękujemy.

 Dziękujemy Powiatowi za wsparcie finansowe, dziękujemy władzom Gminy Nadarzy, Wójtowi Dariuszowi Zwolińskiemu i GOS u za udostępnienie Stadionu, ZOZ Nadarzyn za wsparcie biegaczy w trudnych chwilach, OSP Nadarzyn, Straży Gminnej za zabezpieczenie biegu, Fundację Szlakiem Tęczy,  TELEPERFORMANCE, restauracja Koszykowa 47, MS globart OKNA Nadarzyn, sklep NETTO Nadarzyn, sklep Warus Nadarzyn, Alstom Nadarzyn, Atlas Management Company, Mateuszowi Pawłowskiemu, Ferrero i wielu innym za nagrody, biegaczom którzy chcieli z nami biegać, rodzicom i wolontariuszom bez których ten bieg by się nie odbył. DO ZOBACZENIA ZA ROK !!!!!


コメント


bottom of page